בית דפוס עמל מתמחה בהדפסות שונות כ – 70 שנה ועומד לרשותכם. בית הדפוס מתקדם ומשתדרג כל העת בהתאם לצרכים ולהתפתחות הטכנולוגיות החדשות, שיטות ההדפסה המודרניות ועוד. בית דפוס עמל דוחף קדימה במקצועיות ובאיכות, על אף גילו המבוגר, ומוכיח לכולם שגיל זה בסך הכל ניסיון, תוך שמירה על חדשנות והגדלת ראש למען לקוחותינו הרבים והמרוצים.

פנקסי קבלות, חובה בכל עסק

כל עסק שעובד ישירות עם לקוחות, מוכרח שיהיו ברשותו פנקסי קבלות, על מנת להפיק קבלה מיידית ומסודרת ללקוח באותו הרגע. כיום נוהגים להשתמש באותם פנקסי קבלות מודפסים בעיקר בחברות קטנות או בינוניות, אך מדובר בשוק גדול במיוחד אשר דורש שירותי הדפסה במחירים משתלמים ובכמויות גדולות. ובדיוק את זה אנו מציעים. בית דפוס עמל מאפשר לכם לקבל פנקסי קבלות איכותיים המודפסים ברמה גבוהה ונועדו לעשות בדיוק את עבודתם – הגשת קבלות ללקוחות בעבור תשלומים.

ללא בלגן אין סדר

על מנת לשמור על סדר, בעיקר סדר פיננסי בבית העסק, יש לעקוב אחרי הקבלות וההעתקים, לצורך הגשת הדו"חות כמובן וגם לצורך בקרה עצמית. פנקסי קבלות מכילים עותקים של כל קבלה שהוצאתם. לכן, שמירה על אותם פנקסים ומעקב שוטף אחריהם יאפשר ניהול מסודר ואחראי יותר של בית העסק. לעומת קבלות המודפסות בבית ישירות מן המחשב, פנקסי קבלות המודפסים אצלנו בבית דפוס עמל, יעניקו מראה רציני הרבה יותר ויותירו רושם של חברה מסודרת ומאורגנת אצל הלקוח.

הדפסת פנקסי קבלות

בכדי להדפיס פנקסי קבלות, יש לספק לבית הדפוס את המידע הדרוש על העסק שלכם – שם העסק, לוגו, מספר ח.פ ועוד. אלה יופיעו על גבי כל קבלה ויאפשרו ללקוח גם לדעת בדיוק מהיכן רכש את המוצר או השירות ולמי צריך לפנות במקרה הצורך (או לאן לחזור בפעם הבאה שיהיה מעוניין בכך). אין ספק שבהדפסת פנקסי קבלות טמונים הרבה מאוד יתרונות שישרתו אתכם גם לטווח הקרוב ובעיקר לטווח הרחוק.

הקפדה על עסק מאורגן ומסודר, שמשדר ללקוח בדיוק את מה שהוא צריך לדעת, תסייע להפיץ את שמכם בסביבה בתור חברה מוכרת ומסודרת, העובדת בצורה נוחה ונעימה עבור הלקוחות וחוסכת להם כאבי ראש גדולים ומיותרים, תוך הענקת השירות הטוב ביותר שכל לקוח יקבל, מדובר במגנט לקוחות שחבל לוותר עליו.

מידע נוסף פנקסי חשבוניות

פנקסי קבלות:

קבלות בגודל A5 פנקסי קבלות – 6 בדף

פנקסי קבלות עוסק פטור:

פנקסי קבלות עוסק פטור A5 פנקסי קבלות עוסק פטור 6 בדף