בית דפוס עמל, בית הדפוס מהותיקים והמובילים בישראל, אשר שומר על רעננות וחדשנות ומשתמש בשנים הארוכות מאחוריו רק בתור ניסיון וכלי לדחוף קדימה, מאפשר לכם לקבל שירותי הדפסה שונים באיכות הגבוהה ביותר ובטכניקות הדפסה שונות. בין אם מדובר בפנקסי קבלות, פנקסי חשבוניות, הדפסת כרטיסי ביקור, פליירים ועוד מוצרים רבים ומגוונים שיעזרו גם לכם וגם לעסק שלכם לרוץ קדימה במהירות.

פנקסי חשבוניות למעקב מסודר ומאורגן

תיעוד הפעילות הפיננסית בכל עסק היא חשובה. החל מעוסק מורשה קטן ועד חברות בסדר גודל רציני. פנקסי חשבוניות הן הדרך הטובה ביותר לעבוד מול לקוחות ולשמור על סדר וארגון, כאשר הכל נמצא בפנקס. היתרון הגדול של פנקסי חשבוניות הוא הגשת החשבוניות ישירות לידיו של הלקוח תוך כדי מילוי הפרטים הרצויים בפנקס בהתאם למשתנים המגוונים ושמירה על העותקים הדרושים לכם.

המעקב שאותם פנקסי חשבוניות מאפשרים לכם לבצע אחרי עסקאות ותשלומים, מספק שמירה על סדר פיננסי בעסק מבלי לשאול "איפה הכסף?" ומבלי ללכת לאיבוד ולהתבלגן. תחושת בלגן ואי סדר משפיעה לרעה על עסקים רבים ומונעת מהם להתעסק במה שבאמת חשוב והכרחי – ניהול שוטף. ברגע שעוצרים את ההליכה קדימה בצעד אחד, קורה אחד משני דברים. או שכולם נתקעים בכם ודוחפים אתכם מאחורה, או שחולפים על פניכם ומתקדמים מעבר. הפתרון היחיד הוא לבצע את כל הפעולות תוך כדי התקדמות.

הגשת דו"חות ועבודה מול הרשויות

כל עסק העובד עם פנקס חשבוניות, מוצא שקל יותר להגיש דו"חות וסיכומים בצורה הזאת, מכיוון שכל המידע נגיש וזמין תחת פנקס אחד וללא איסוף ארוך ומעייף של חתיכות נייר וקבצי מחשב. ברגע שהכל מרוכז בפנקס החשבוניות ואתם יודעים כיצד להגיע אליו, כבר חסכתם לעצמכם הרבה מאוד כאב ראש ובלגן ותוכלו להגיש את הדו"חות במהירות וביעילות תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר הרשומים בפנקסים. גם אם אתם עובדים בצמוד לרואה חשבון, פנקסי חשבוניות יקלו עליו ועליכם את העבודה בצורה משמעותית, מכיוון שהכל מרוכז בפנקס חשבוניות אחד ואין צורך לעבור בין דפים ולנסות להבין על מה מדובר ומה העניין בכל אחד מן המקרים. הקפדה על התנהלות מסודרת ורציפה, בעיקר בכל הנוגע לענייני כספים, תעזור לכם לעשות סדר בעסק ולקחת אותו קדימה. פנקסי חשבוניות הם הצעד הראשון בדרך לשם.

פנקסי חשבונית מס:

חשבונית מס' – 17.5*12.5 ס"מ

חשבוניות מס בגודל A5

פנקסי חשבונית מס/קבלה:

חשבונית מס/קבלה גודל A5 חשבונית מס/קבלה- 25/17.5 ס"מ חשבונית מס/קבלה -12.5/17.5 ס"מ חשבונית מס/קבלה – 6 בדף