דפוס עמל הוא אחד מבתי הדפוס הוותיקים בישראל ונוסד לפני קום המדינה, ב-1944. במשך דורות עוסק בית הדפוס, שנמצא במרכז העיר פתח תקווה בעיצוב, הפקה והדפסה של מוצרי דפוס שונים. מהדפסת פולדרים דרך עיצוב והפקה של כרטיסי ביקור, נייר מכתבים או ברושורים צבעוניים.

בית הדפוס הותיק הוכיח את עצמו כאחד המקצועיים בארץ, עם צוות מנוסה של גרפיקאים ואנשי דפוס שעושים מאמץ לעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר של איכות. אחת ההתמחויות הגדולות של דפוס עמל היא עיצוב פולדרים אינדיבידואליים לחברות, בתי עסק וגם אנשים פרטיים המציגים לראווה את לוגו החברה או כל עיצוב אחר נחשק.

עיצוב פולדרים אישיים

בין שלל המוצרים הרבים שניתן להדפיס בבית הדפוס הוותיק ניתן להזמין כרטיסי ביקור צבעוניים, ברושורים ופליירים וגם נייר מכתבים לחברות ובתי עסק ועוד המון מוצרי דפוס הנחוצים לעסק שלכם. עיצוב כל המוצרים נעשה תוך ליווי של הלקוח משלב הרעיון הראשוני ועד למוצר המוגמר.

תהליך הדפסת פולדרים

  1. תהליך עיצוב פולדרים מתחיל בהבנת צרכיו של הלקוח וביסוס רעיון לעיצוב ראשוני עבור החברה.
  2. לאחר מכן מוצגות טיוטות גרפיות לאישור בהתאם לדרישות הלקוח
  3. לאחר אישור הלקוח מודפסים פולדרים על חומר איכותי מאד ותוך בדיקת איכות מתמדת.

לצד הדפסת פולדרים תהליך זה חוזר על עצמו עם כל מוצר, מההזמנה הקטנה ביותר ועד הגדולה ביותר ומהלקוח הקטן ביותר ועד זה הגדול ביותר. בין אם מדובר בעיצוב פולדרים או כרטיסי ביקור קטנים – בית הדפוס עושה הכל כדי להבטיח מתן שירות טוב, איכותי ומצוין לכל לקוח ולקוח.

פליירים וברושורים לכל מטרה

* בין מוצרי דפוס רבים ניתן לבקש שירותים נלווים כמו שירותי ייעוץ, עיצוב והפקה של מוצרי דפוס מגוונים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

* אנו יכולים לספק לכם ייצור פליירים ועלונים מעוצבים באופן אישי לפי דרישת הלקוח.

 

הדפסת המוצרים שלנו מתבצעות באמצעות מכונות הדפסה דיגיטליות או מכונות אופסט מהמשוכללות והמתקדמות בשוק – הצוות המנוסה בוחר את שיטת ההדפסה שתאפשר עמידות ואיכות שמכבדת את בית הדפוס ואת לקוחותיו.

גם בהדפסת פולדרים איכות היא לא מילה גסה

גם כשמדובר בפעולה שגרתית לכל בית עסק, פעולת הדפסה של פולדרים או כל מוצר דפוס אחר, חשיבותם של ניסיון ומקצוענות, הקפדה על איכות ועל שירות מצויין, חשובים כדי לאפשר שקט נפשי לכל מי שמחפש מוצרים שייצגו את בית העסק שלו בכבוד