בית דפוס עמל נחשב לא בכדי לאחד מבתי הדפוס הוותיקים והטובים בישראל. ראשית על שום הוותק הרב שברשותנו. אחרי הכל אנחנו כאן לשירותכם כבר משנת 1944. כבר 70 שנה שאנחנו גאים לספק לכלל לקוחותינו העסקיים והפרטיים מגוון פתרונות דפוס איכותיים הכוללים מגוון עצום של מוצרים. בין מוצרינו ניתן למצוא קטלוגים, יומנים, לוחות שנה, דפי ממו וסימניות.

מחירון סימניות:

כמות סימניה 15 * 5 ס"מ
הדפסה חד – צדדית הדפסה דו- צדדית
100 125 150
200 175 215
300 215 280
400 250 340
500 330 430
1,000 480 630

סימניות – עולם מפתיע ומופלא

כמה נעים לקחת את הספר האהוב, להישען לאחור בנחת עם כוס תה מהביל או משקה קר(תלוי בעונת השנה כמובן ) ולשקוע אל תוך עולמות מופלאים מלאים בגיבורים אהובים. אכן, עולם קריאת הספרים מהנה מאוד ומפתיע בכל פעם מחדש.

אך מה קורה ברגע שסיימנו לקרוא? איך נדע מהי הנקודה האחרונה שבה עצרנו? התשובה היא ברורה למדי, באמצעות סימניה כמובן! יצא לכם לחשוב על כך שסימניה היא למעשה הרבה יותר מאשר אביזר שבאמצעותו מסמנים את העמוד האחרון שאותו קראנו? סימניה, כמו ספר, גם היא משתייכת לעולם מופלא ומלא הפתעות.

סימניות דקורטיבי סימניות מעוצבות סימניות – מעברי צבע

מגוון עצום של סימניות לבחירתך

ישנם סוגים כה רבים של סימניות. ישנן סימניות מחוברות לכריכה, סימניות עשויות נייר, קרטון, נייר עם למינציה ועוד ועוד. ישנן סימניות בעבודת יד המהוות פריט אספנות של ממש והן סימניות אהובות מאוד על רבים על שום ייחודיותן. ברכישת ספר בדרך כלל תקבלו סימניה מתנה עם פרטי החנות, מה שמעיד על כך שבסימניה אפשר להשתמש בתור כלי פרסומי וקידום מכירות. ובכן, כבר הבנתם, ישנו עולם שלם של סימניות שממנו תוכלו לבחור.

בבית הדפוס שלנו תוכלו גם אתם לרכוש סימניות מסוגים רבים ואפילו לעצב סימניות בעצמכם. אם מדובר בסימניות אשר מחולקות ללקוחות כאמצעי פרסומי, כמובן שניתן, ואפילו מומלץ, להוסיף את פרטי העסק או החברה. אם יש לכם סלוגן מנצח או משפט מחץ שיווקי כמובן שניתן להוסיף גם אותו.

     

היתרונות בסימניות

ניתן למנות שני יתרונות עיקריים לסימניה. זוכרים את מוצרי הפרסום שאותם אתם מקבלים בדרך כלל? וודאי כבר קיבלתם לא פעם מוצרים שמטרתם היא פרסום או קידום מכירות אך לרוב הם מוצאים את עצמם עמוק בבוידעם, בדיוק מאחורי הסרוויס שקיבלתם מסבתא בפסח האחרון. אם כן,היתרון הראשון הוא כי בניגוד למתנות זולות ובלתי שימושיות למיניהן, סימניה היא מוצר שימושי מאוד ועל כן ערכה השיווקי לבעלי עסקים המעוניינים לחזק את המותג שלהם, הוא יקר מפז.

יתרון נוסף וחשוב לא פחות, הוא כי סימניה היא מוצר שהשימוש בו נעשה בשעות הפנאי כאשר ה'פילטרים' המחשבתיים לרוב כבר אינם פעילים. עובדה זו מאפשרת למסר השיווקי לחדור ביעילות רבה הרבה יותר מאשר פרסומת בטלוויזיה למשל אשר בעת צפייה בה אנו מודעים לחלוטין כי זו פרסומת, איננו מייחסים לה חשיבות ונותנים למסר הפרסומי לעבור לידנו כלא היה.

סימניות רבותי. סימניות…!

בבית הדפוס שלנו תוכלו להזמין סימניות במגוון גדול של עיצובים וצבעים עם אפשרות לשילוב מסר פרסומי לחיזוק המותג. הרשו לנו לגלות לכם גם סוד קטן, פתקיות יכולות להוות תחליף לסימניה. בהזמנת סימניות בבית דפוס עמל, תוכלו ליהנות ממחירים אטרקטיביים בהזמנת כמויות גדולות. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו.