בבית דפוס עמל תוכלו למצוא את מיטב אנשי המקצוע, את הציוד החדיש ביותר וכמובן, לא פחות חשוב, שירות מקצועי ואדיב עבור כל צרכי הדפוס לבית, לעסק ולמשרד. בית הדפוס קיים כבר קרוב ל70 שנה וגאה להציב רף עליון בכל הקשור לאיכות עבודות הדפוס ולמקצועיותו של כלל הצוות.
אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כבר עכשיו, לכל שאלה ולקבלת ייעוץ מקצועי מידי הטובים ביותר בתחומם, ללא תשלום וללא כל התחייבות מצידכם. מחפשים שיווק יעיל במיוחד, שהפצתו פשוטה וזולה ושישאר מול עיניו של הלקוח למשך זמן רב?מגנטים הם בדיוק הפתרון עבורכם.

   

לצפייה בגלריית מגנטים המלאה

גם לכם יש מגנטים על המקרר? בודאי!

נסו לחשוב רק לרגע אחד על מספר הפעמים שאפילו לא טרחתם לחפש באינטרנט את בעל המקצוע שלשירותיו אתם זקוקים רק מתוך הידיעה כי יש לכם על המקרר מגנט שלו. והדבר נכון לסוגים כה רבים של בעלי מקצוע ונותני שירות משירותי מזון מהיר, דרך אינסטלטורים ועד לשירותי מנעולנות. אם כן המסקנה המתבקשת אשר עולה מכך היא כי מגנטים מעוצבים הם כלי פרסומי ושיווקי חזק מאוד.

הרי גם אתם, כמו מרבית האנשים, לא זורקים מיד לפח את המגנטים שאתם מקבלים. לרוב אתם נוטים להדביק אותם על המקרר ולומר לעצמכם "נו, שיהיה, אולי יום אחד עוד נזדקק לזה". וזהו בדיוק הסוד אשר גורם למגנטים להוות כלי שיווק כה אפקטיבי. הרי המגנט, בניגוד לפלייר או קטלוג מודפס, לא תופס לנו מקום יקר על השולחן, אלא פשוט מודבקים על המקרר וכאילו נשכחים. יחד עם זאת, ברגע האמת, כאשר הלקוח הפוטנציאלי זקוק לשירותים אותם אתם מציעים, הוא יודע בדיוק איפה למצוא אתכם.

היתרונות של מגנטים על פני אמצעי פרסום אחרים

יש לנו מבחר עצום של מגנטים למקצועות שונים אשר להם, כאמור, יתרונות רבים מול פליירים ועלונים, אשר בחלק גדול מהמקרים מוצאים במהירות את הדרך הקצרה והמהירה אל פח האשפה. למגנטים יש ללא ספק יתרונות רבים מול פליירים ועלונים. בין היתרונות, אפשר למנות את העובדה כי מגנט לא הולך לאיבוד, מגנטים בולטים לעין בכל פעם שאנו מתקרבים אל המקרר,הם נשארים לזמן רב ולבסוף גם ההפצה נוחה על ידי הדבקה על דלת הבית וללא צורך בשליחתם בדואר אשר דורשת זמן יקר ומשאבים.

למעשה היתרון העיקרי של מגנטים הוא שבמרבית המקרים, הם פשוט אינם נזרקים לפח. כלומר אחוז החדירה של אמצעי שיווקי זה, אל ביתו של הלקוח, הוא גבוה במיוחד. עצם כך, עולה באופן טבעי שאתם תהיו אלה אשר אתם הוא יצור קשר ובמקרים רבים אפילו לא יטרח לבדוק מה מציעים המתחרים שלכם. פשוט כי אתם שם. שם בשבילם.

           מחירון מגנטים: 

כמות גודל 5 * 5 ס"מ גודל 5 * 9 ס"מ
100 125 125
200 195 195
500 295 325
1,000 330 395
2,000 600 680
3,000 760 960
4,000 960 1,200
5,000 1,100 1,390
10,000 1,650 2,250

בואו להפיק גם לעסק שלכם מגנטים בקלות ובמהירות

ניתן להזמין הדפסת מגנטים דרך שירות אונליין שלנו, מה שלמעשה מאפשר לכם לייצר עבור העסק שלכם אמצעי שיווקי יעיל במיוחד, מבלי לצאת מהבית, יתרה על כן, מבלי לזוז כלל מהמחשב.

צרו קשר עוד היום עם בית דפוס עמל ותוכלו לבחור מבין מגוון עיצובים קיימים או לחלופין לעצב, בעזרת הצוות הגרפי שלנו, מגנטים מעוצבים בהתאמה אישית על פי כל דרישה, צורך או בקשה שתעלו בפניהם

.

מגנטים גודל 9*5 ס"מ

מגנטים גודל 5*5 ס"מ

מגנטים בגודל 9*5 ס"מ – מקצועות מגנטים בגודל 9*5 ס"מ – רקעים דקורטיבים מגנטים בגודל 9*5 ס"מ – רקעים טקסטורה
מגנטים בגודל 9*5 ס"מ – מקצועות מגנטים בגודל 9*5 ס"מ – רקעים חלקים [zilla_buttonurl="http://online.aprintme.co.il/engineV5.asp?cat=50318610" style="grey" size="small" type="round" target="_self"] מגנטים בגודל 9*5 ס"מ – רקעים מעוצבים [/zilla_button]