בית דפוס עמל, אחד מבתי הדפוס הוותיקים ביותר בישראל, גאה להעמיד לרשותכם מגוון נרחב של הזמנות לימי הולדת, הזמנות למסיבת רווקות ועד סוגים רבים של הזמנות איכותיות בתבניות רבות ומעוצבות. במידה שתרצו להפיק הזמנה ייחודית משלכם,מחלקת הגרפיקה שלנו תעמוד לרשותכם משלב הרעיון הראשוני ועד להפקתו של המוצר האיכותי הסופי, בהתאמה מושלמת, בדיוק עבורכם.
הזמנות עבור ימי הולדת לילדים

אחד המקרים הנפוצים ביותר שעבורם נוהגים לחלק הזמנות הם ימי הולדת לילדים. אנו נשמח לסייע לכם בהגיית רעיון ייחודי, משעשע ובעיקר מזמין עבור הזמנות של בנים ובנות שבהן ניתן לשלב גם טקסט משיר ילדים מוכר או כל רעיון אחר שעולה ברוחכם, כיד הדמיון הטובה עליכם. כמובן שתוכלו גם להפיק שני סוגים של הזמנות האחד עבור הזמנת ילדים מהגן או מבית הספר והשני עבור הזמנת חברים וקרובי משפחה המבוגרים יותר.

הרבה יותר מהזמנות למסיבות וימי הולדת

ברשותנו ניסיון רב גם בעיצוב והפקה של כל סוג של הזמנה למסיבת גיוס ובאותה נשימה גם הזמנות למסיבת שחרור, הגיוס לצה"ל, כמו גם יום השחרור ממנו, הם ללא ספק תאריכים חשובים וקריטיים בחייו של כל אדם כמעט. על כן הם מהווים בהחלט סיבה טובה למסיבה. רוצים שהמסיבה שלכם תהיה המיוחדת והשמחה מכולן, כבר מהצעד הראשון? פנו אלינו כבר עכשיו ונעמוד לשירותכם הן בהגיית הרעיון העיצובי והן בחשיבה משותפת על הקונספט הקריאייטיבי עבור ההזמנה שלכם.

    

לצפייה בגלריית הזמנות למסיבות וימי הולדת המלא לחץ כאן

הזמנות לימי הולדת הזמנות למסיבות
הזמנות לימי הולדת בגודל 10*15 ס"מ הזמנות לימי הולדת בגודל 20*10 ס"מ הזמנות למסיבה בגודל 10*15 ס"מ הזמנות למסיבה בגודל 20*10 ס"מ

הזמנות ליום הולדת מיוחד

כולנו אוהבים לחגוג את יום ההולדת בחברת האנשים הקרובים לנו, שאותם אנו אוהבים. יחד עם זאת חיינו מלאים בימי הולדת מיוחדים באמת אשר מציינים גילאים הראויים לציון. נשמח לסייע, גם לכם, להפיק ולהדפיס הזמנות למסיבת יום הולדת 18, חגיגות גיל 30 ושאר ימי הולדת 'עגולים' וכמובן גם הזמנות יום הולדת לאלו בעלי ניסיון החיים הרב בגילאי 60, 70 ועד 120. חוגגים יום הולדת בקרוב? שיהיה המון מזל טוב! צרו עמנו קשר כבר עכשיו כדי שההזמנה שלכם תהיה מיוחדת לפחות כמו יום ההולדת עצמו אותו אתם חוגגים ממש עוד מעט.

הזמנות למסיבות וימי הולדת בדיוק בדרך שלכם

את כל סוגי ההזמנות שאותן תרצו לעצב ולהדפיס אצלנו ניתן להזמין דרך אתר האונליין שלנו באופן פשוט, קל ומהיר ביותר, לנוחיותכם. לאחר אישורה הסופי של הזמנתכם תוכלו ליהנות ממשלוח עד בית הלקוח. במידה שכבר רכשתם מעטפות או לחלופין,אם תכננתם לרכוש מעטפות בגודל מסוים, בהחלט כדאי שתדעו כי ניתן ליצור הזמנות במידות שונות בהתאם לסוג המעטפה שברשותכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, וביחד נוכל להגות רעיון, לעצב ובסופו של דבר להדפיס את ההזמנה המושלמת עבורכם ועבור האירוע המיוחד שלכם. הזמנה שתייצג אתכם באופן הייחודי אך ורק לכם. הזמנה מושלמת – בדיוק כמו שחלמתם עליה.