מזל טוב! הגיע האירוע המיוחל וזה הזמן להזמין את האורחים לשמוח אתכם. כאשר עורכים אירוע כלשהו, אחד מהדברים החשובים שיש לבחור הוא ההזמנות לאירוע. בין אם מדובר בהזמנות לחתונה, הזמנות לברית/בריתה, הזמנות לבר/בת מצווה או כל הזמנות לאירועים משפחתיים או מסיבה, ההזמנות הן הרושם הראשון שמקבלים האורחים שלכם מהאירוע. לכן חשוב מאוד להשקיע מחשבה בבחירת עיצוב ההזמנות, החל מבחירת הנייר שעליו יודפסו ההזמנות, הגופן שבו תשתמשו והאלמנטים הגרפיים.

בין אם אתם מעוניינים לבחור הזמנה בעיצוב מוכן או יש לכם פנטזיה לגבי ההזמנה שלכם אנחנו הכתובת בשבילכם. רוצים לשלב אלמנטים מיוחדים? נדלקתם על הזמנות מתקפלות? בא לכם הטבעה או הבלטה על גבי ההזמנה?

ישנן אפשרויות כה רבות, החל מסגנון, בחירת הנייר, עיצוב ועד לשלב גימור הנייר. באמצעות האפשריות הקיימות כיום ונמצאות ברשותנו (אופסט, דיגיטלי, בלט והדפסת מידע משתנה) ניתן להפיק תוצרי דפוס איכותיים ומרהיבים ביופיים, עיצוב וייצור של הזמנות שונות, גם בעבודת יד.לסיכום, בחירת הזמנות לאירועים היא לא נושא שכדאי להקל בו ראש. רצוי להקדיש לכך מחשבה ותכנון, וכדאי מאוד להיעזר בשירותיו של בית דפוס מקצועי ומנוסה בתחום ההזמנות לאירועים, שייעץ לכם ויעזור לכם להגשים את חלומכם העיצובי. בדפוס עמל תוכלו למצוא מבחר רב של הזמנות לאירועים במגוון עיצובים ולכל אירוע. כמו כן בדפוס עמל עובדים אנשי מקצוע מנוסים בתחום הדפסת הזמנות לאירועים, אשר ישמחו לסייע לכם בבחירת עיצוב הזמנות המתאים לאירוע שלכם, ואפילו ביצירת עיצובים ייחודיים ומקוריים לפי בחירתכם האישית. בדפוס עמל כל ההזמנות מבוצעות מהחומרים הטובים ביותר ובאיכות בלתי מתפשרת, כי אנו בבתי דפוס עמל יודעים שההזמנות לאירועים הן חלק בלתי נפרד מהצלחתו של כל אירוע.

הזמנות לברית | הזמנות לבריתה

britלאחר הלידה ישנם הרבה מאוד דברים שיש לארגן תוך זמן קצר, ולא מדובר רק על הברית/ה…

גלויות וכרטיסי ברכה

בית דפוס עמל הינו אחד מבתי הדפוס הוותיקים ביותר בישראל. בית הדפוס הוקם כבר בשנת 1944, וכבר מאז הוא גאה לעמוד לשירות כלל לקוחותיו ולהציע מגוון רחב של פתרונות דפוס…

הזמנות למסיבות וימי הולדת

בית דפוס עמל, אחד מבתי הדפוס הוותיקים ביותר בישראל, גאה להעמיד לרשותכם מגוון נרחב של הזמנות לימי הולדת, הזמנות למסיבת רווקות ועד סוגים רבים של הזמנות איכותיות בתבניות רבות…

הזמנות לחתונה

ringבדפוס עמל מגוון ומבחר של הזמנות לחתונה מעוצבות. הזמנות מקוריות לחתונה, הזמנות קלאסיות לחתונה…

הזמנות לבר מצווה | הזמנות לבת מצווה

barmitza

כל עיצוב שרק תרצו, היום, כשהתהליך של עיצוב הזמנות לבת מצווה ושל עיצוב הזמנות…