הדפסת ספרים חוברות ואלבומים


דפוס עמל - הדפסת ספרים
כתבת שירים, סיפורים, מתכונים או כל דבר אחר? ערכתם אירוע מיוחד וצילמתם בו תמונות משגעות?
חזרתם מטיול משפחתי מדהים?

למה שלא תוציאו ספר איכותי ויוקרתי בלי לצאת מהבית?

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח לנו את החומרים שלכם, ואת הרצונות שלכם לגבי המוצר המוגמר, ואנו נעשה את כל העבודה ונחזיר לכם חוברת או ספר על פי דרישתכם, לפניכם
רק חלק קטן מהאפשרויות דפוס שלנו :

1. הדפסת אלבומים

2. הדפסת ספרי מחזור

3. הדפסת ספרים

4. הדפסת חוברות ועוד


 * בבית דפוס דפוס עמל נאפשר לכם להפיק ספרים ואלבומים בכל כמות (גם כמויות קטנות).

 * זו ההזדמנות שלכם להגשים חלום בתחום, לרכז את כל היצירות שלכם במוצר דפוס אחד מתקדם ואיכותי.

דפוס דיגיטלי – העידן החדש בדפוס

המצאת הדפוס הדיגיטלי לפני כשני עשורים שינתה לחלוטין את פני התחום וכיום עולם הדפוס עומד בחזית הקידמה והטכנולוגיה. דפוס עמל היינו בית דפוס מהמתקדמים בארץ, והוא מספק את כל שירותי הדפוס המתקדמים תחת קורת גג אחת. החל מכרטיסי ביקור ועד לעיצוב והדפסה של ספרים אישיים.

כל השירותים

דפוס עמל מתמחה בהפקה וייצור של כל מוצרי הדפוס הדיגיטלי, בית הדפוס מעסיק מספר גדול של אנשי מקצוע איכותיים מתחומי העיצוב והפרינט. בדפוס עמל תוכלו לעצב ולהפיק כרטיסי ביקור, פנקסי קבלות וחשבוניות מקצועיים עבור העסק שלכם, פליירים וברושורים, הזמנות לחתונות ולאירועים אחרים, אלבומים דיגיטליים ועוד. כל המוצרים מופקים ומיוצרים תוך הקפדה על עמידה בזמנים, יעילות , שירות אדיב וכמובן איכות עבודה גבוהה ומוקפדת.

שירות ויעילות ללא תחרות

בדפוס עמל מתחייבים לספק לכם את השירות ואת המוצרים האיכותיים ביותר שניתן לקבל בשוק. בבית הדפוס משתמשים במכונות הדפוס החדישות והמתקדמות ביותר בעולם, הטיפול בהזמנת הלקוח הוא מהיר ויעיל, ללא סחבת ופיגורים בזמני היעד שהוסכמו עם הלקוח. בית הדפוס מספק שירות ייעוץ חינם לכל הלקוחות והוא עובד מול לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

דפוס עמל מאפשר ללקוחות פרטיים המעוניינים בכך שירות אונליין להדפסת אלבומי תמונות דיגיטליים, עיצוב כריכות לספרים והדפסת חומרים אישיים בצורה קלה יעילה וידידותית. אז בין אם אתם מחפשים מקום להדפיס את הזמנות החתונה שלכם, להפיק ולהוציא לאור את ספר השירים שכתבתם למגירה ותמיד חלמתם להוציא לאור, או אם אתם מעוניינים בהדפסת ברושור או פלייר עבור העסק שלכם, דפוס עמל הוא המקום בשבילכם.